Hakkımızda

Vizyon

Müşterilerimizin yaşam kalitesini arttırabilmek amacı ile konutlarında ihtiyaç duyabilecekleri her türlü teknik desteği, ekonomik, güvenilir ve günümüz modern teknolojisine en uygun şekilde sunabilmek.

Misyon

Müşterilerimizin sorunlarını, en kolay biçimde, konusunda uzman ve yetenekli kendi teknik personel kadrolarımız ile çözümleyebilmek. Aynı zamanda sağladığımız bütün hizmetlerimizde, %100 müşteri memnuniyetine ulaşarak, aynı müşterimize ikinci kez hizmet verebilmeyi öncelik ilkemiz olarak kabul ediyoruz.

Hizmet kapsamımız ve Avantajlarımız

Elektrik Arizam Var® müşterilerimizin, konutlarında ihtiyaç duyabileceği uzman elektrikçi, dekorasyon ve renovasyon yenileme işlerine ait hizmetlerin tümünü, konusunda uzman elektrikçi kadroları ile sağlayabilmektedir.

Müşterilerimizin, ihtiyacı olan bütün elektrik hizmetleri, en kolay ve güvenilir biçimde sağlamakla birlikte, tüm hizmet ve ürünlerimizde, maliyetlerin şeffaf ve işe başlamadan önce müşterilerimiz tarafından bilinmesini ve onaylanmasını sağlıyoruz.

.Sorunların çözümü için geleneksel ürün ve yöntemleri kullanmak yerine, çağdaş ve günümüz teknolojilerine uygun metodlar ile müşterilerimize garantili şekilde hizmet almasını sağlıyoruz.

Müşterilerimizin ihtiyacı olan hizmetlerde, işin kapsamının küçük veya büyük olmasından bağımsız olarak, bizlerden talep ettikleri tüm elektrik bakım onarım,elektrik tadilat hizmetleri için %100 müşteri memnuniyetini sağlayabilmek temel ilkemizdir. Hizmetlerimize ve ürünlerimize ait tam garanti veriyoruz.

Ekibimiz konusunda Hizmet verdiğimiz: Evler, işyerleri, apartmanlar, hastaneler, işyerleri, apartmanlar, siteler. okullar, alış veriş merkezleri, konfeksiyon üretim tesisleri, bankalar, resmi kurumlar, endüstriyel tesisler v.b. bir çok alanda uzman elektrikçi kadrosu ile 7/24 Elektrik Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz. İstanbul semtinin her sokağına hizmet götüren Elektrik Arızam Var olarak istanbul elektrikçi ihtiyacını uzman elektrikçi servis kadromuz ,ile mevcut arızayı en hızlı biçimde tespit ederek çözüme kavuşturmaktır. Elektrik arıza servisi servis formunu doldurarak (bir yıl) garantili işçilik formu ile arızayı sonuçlandırmaktadır.

Uzman, iyi eğitimli, genç, yetenekli ve güvenilir kendi teknik kadrolarımız ile birlikte çalışıyoruz. elektrikte uzmanlık gerektiren sorunların çözümü için, Elektrik Arızam Var® garantisi ile, müşterilerimize acil elektrikçi konusunda deneyimli destek uzman ekipler ile en iyi hizmeti uygun maliyetler ile şeffaf güvenilir bir biçimde sağlamak temel ilkemizdir.

Yardım mı gerekiyor?
Scroll to Top